close

Ważne:

Ta strona internetowa stosuje pliki cookies. Korzystanie z niej i dalsze przeglądanie zawartych tu treści oznacza akceptację plików cookies.Można zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce.

AKCEPTUJ

TWÓJ LIDER W POLSCE
OKAZJE FLIEGL
zobacz wszystkie

Lux-Truck
o firmie

Serdecznie witamy i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

Działamy od 1999r., zajmujemy się sprzedażą pojazdów użytkowych: ciągników
siodłowych, naczep, przyczep, samochodów ciężarowych, dostawczych, maszyn i urządzeń budowlanych.

Od 2002r jesteśmy Głównym Importerem niemieckich naczep Fliegl w Polsce.

FLIEGL - Naczepy z pasją

Naczepy Fliegl produkowane są w najnowocześniejszej w Europie fabryce oddanej do użytku pod koniec 2008r, położonej przy autostradzie A9 w Turyngii. Możliwości produkcyjne obiektu to 30 000 naczep rocznie.
Doświadczenie zdobyte w ciągu 20 lat działalności pozwala Fliegl’owi na wprowadzanie z wielkim sukcesem innowacyjnych rozwiązań w całej gamie swoich produktów: naczep plandeko-wych, samowyładowczych, podkontenerowych, niskopodwoziowych i innych specjalistycznych. Aktualnie Fliegl zatrudnia około 200 osób w głównej siedzibie w Triptis (Turyngia) i zarządza wieloma lokalizacjami w całej Europie. Całodobowy pakiet serwisowy gwarantuje klientom bezpieczeństwo - w całej Europie i w każdej chwili. Wraz ze swoją serią Green Road firma Fliegl wyznacza nowe standardy pod względem masy własnej, zużycia paliwa, emisji CO2, optyma-lizacji kosztów eksploatacji, a także ukierunkowania praktycznego.