close

Ważne:

Ta strona internetowa stosuje pliki cookies. Korzystanie z niej i dalsze przeglądanie zawartych tu treści oznacza akceptację plików cookies.Można zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce.

AKCEPTUJ

TWÓJ LIDER W POLSCE

Innowacje

Naczepa podkontenerowa Fliegl Gooseneck –NIEZWYKLE UNIWERSALNA

Naczepa do przewozu kontenerów nie tylko standardowych we wszystkich powszechnych rozmiarach: od 20 stóp do 45 stóp ale również TANK- KONTENERÓW. Szczegóły wyróżniające nową generację tych naczep sprawiają, że są one lżejsze ale jednocześnie niezwykle stabilne. STABILNOSC w transporcie kontenerów morskich to najistotniejszy element na jakim skupili się konstruktorzy Fliegl’a.

Nowa wersja przedniej części ramy- szyi o wysokości 128mm- pozwala na załadunek kontenerów HIGH CUBE oraz sprawną, łatwą obsługę  przy transporcie  3 osiowym ciągnikiem. Zmiany konstrukcyjne  w tylnej części naczepy, spawy  zakładane na siebie  zwiększają  wytrzymałość naczepy. Wzmocnienia elementów mocowania kontenerów, nowa konstrukcja odboju oraz przesunięcie tylnych  mocowań do przodu  umożliwia załadunek i rozładunek towaru od tyłu.

Wszystkie podłączenia prądu, pneumatyki są tak zabezpieczone aby bez problemu otwierać  kontener z przodu i z tyłu. Gooseneck w standardzie przystosowany jest do przewożenia agregatu chłodniczego oraz do zamontowania systemu QUICK LOCK- automatycznego mocowania kontenerów.


< Wróć