close

Ważne:

Ta strona internetowa stosuje pliki cookies. Korzystanie z niej i dalsze przeglądanie zawartych tu treści oznacza akceptację plików cookies.Można zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce.

AKCEPTUJ

TWÓJ LIDER W POLSCE

Innowacje

System do przewozu opon - FLIEGL KURTYNOWA MEGA

W styczniu 2013 wprowadzono  w Europie nowe przepisy dotyczące transportu opon. Firma FLIEGL wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów powiększyła paletę swoich produktów o naczepę wyposażoną w certyfikat odpowiadający narzuconym wymogom.

 

Do każdej naczepy typu: KURTYNOWA we wszystkich wersjach: STANDARD, MAXI, MEGA, JUMBO, COIL MULDA, również w wersji: LIGHT można dokupić: system QTS- NIEZAWODNY, PROSTY W OBSŁUDZE SYSTEM ZAŁADUNKU OPON POZWALAJĄCYM NA STABILNY BEZPIECZNY ZAŁADUNEK OPON POD SAM DACH.
Potwierdzeniem wyposażenia naczepy w ten system jest CERTYFIKAT DEKRY – KUP NACZEPĘ FLIEGL Z QTS- NIE ZAPŁACISZ NIGDY WIĘCEJ KARY ZA NIEPRAWIDŁOWY TRANSPORT OPON.

 

Niezwykle istotnym są fakty:

PROSTOTA OBSŁUGI

ORAZ UNIWERSALNOŚĆ NACZEPY Z SYSTEMEM QTS

FLIEGL postawił na maksymalne ułatwienie codziennej obsługi naczepy, dlatego też system ten jest prostym co do formy oraz obsługi. Kierowca sam bez żadnych problemów w bardzo łatwy sposób jest w stanie zdemontować i zmontować QTS- stąd naczepa pozostaje uniwersalna- wykorzystywana może być do ładunków paletowych, jak również do przewozu kilku rodzajów ładunku jednocześnie.

Pozwala na to odpowiednio skonstruowany system kłonic, listew aluminiowych, oraz pasów.  Szybko i bezproblemowo można przystosować naczepę do przewozu opon zarówno na całej długości naczepy jak i w poszczególnych sektorach -w zależności od potrzeb użytkownika. System ten pozwala wykorzystać całą przestrzeń ładunkową ( załadunek opon pod sam dach)W naczepie Fliegl z certyfikatem QTS- do przewozu opon- zastosowane rozwiązania techniczne nie pozwalają na odkształcenia na plandece- ładunek opon jest tak samo stabilny i bezpieczny jak paletowy. System jest tak opracowany aby w maksymalny sposób zmniejszyć nacisk ładunku na plandekę, dobrym pomysłem są sektorowy podział tego systemu.Komponenty użyte do zabezpieczenia ładunku są wytworzone z lekkich materiałów a waga naczepy wzrasta o jedyne 180 kg

 

Dzięki prostym rozwiązaniom, zastosowaniu standardowych elementów wyposażenia jakim są łaty aluminiowe (zwiększona ilość), oraz specjalnie zaprojektowane kłonice do mocowania pasów kierowca  bardzo szybko może przystosować każdego typu naczepę FLIEGL do specjalistycznej naczepy do przewożenia opon.

Fakt zastosowania przez Fliegl’a prostych rozwiązań jest bardzo ważny również w przypadku awarii takich systemów- w naczepach Fliegl kierowca sam potrafi je usunąć. NIESKOMPLIKOWANY SYSTEM TO ŁATWOŚĆ W OBSŁUDZE I MNIEJSZA ILOŚĆ WIZYT W SERWISACH!

 

Na szczególną uwagę spośród naczep firan z QTS zasługuje wersja: FIRANA MEGA LIGHT Z COIL MULDĄ. Dodatkowo można przewozić kręgi stalowe. Waga tej naczepy to tylko: 6300 kg!!!! – Najlepsza na Rynku! Niska masa własna pozwala na większy załadunek od 800 do 2000 kg


< Wróć