close

Ważne:

Ta strona internetowa stosuje pliki cookies. Korzystanie z niej i dalsze przeglądanie zawartych tu treści oznacza akceptację plików cookies.Można zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce.

AKCEPTUJ

TWÓJ LIDER W POLSCE

Innowacje

Dwuosiowe przyczepy tandem Fliegl w transporcie budowlanym

Wszechstronne zastosowanie solidnych przyczep Fliegl

W swej ofercie dla transportu budowlanego Fliegl dysponuje imponującą różnorodnością także w zakresie przyczep od 1do 3 osi w zabudowach trójstronnych wywrotek do przewozu materiałów sypkich, kruszyw, z najazdami do przewozu małych maszyn budowlanych. Specjalistyczne 2-3 osiowe, od 5 do 30ton mogą służyć do przewozu dużych maszyn budowlanych, kombajnów. Sprawdzone przyczepy tandem Fliegl’a zyskały markę Premium w branży budowlanej. Niskopodwoziowa platforma oraz trójstronna wywrotka Fliegl’a oferuje wszechstronne i przemyślane w każdym szczególe koncepcje transportu w trudnych warunkach drogowych, terenach budów, przy pracach ziemnych czy też budowie ogrodów i zagospodarowywania krajobrazu. Dużym powodzeniem cieszy się seria TSK Tandem wywrotek trójstronnych o dmc od 6 000kg do 18 000kgSą wykonywane na solidnej stalowej ocynkowanej ramie ze wzmocnionym zawieszeniem. Wytrzymałość osi również jest zwiększona, kliny i dyszel mają regulowaną wysokość. Stalowa podłoga ma grubość 4mm a zamykanie ścian bocznych jest szczelne. Mimo swojej niewielkiej wysokości ładunkowej przyczepy oferuje duży prześwit , co jest plusem w trudnych warunkach terenowych. Zawieszenie resorowe jest tanie w utrzymaniu, nie wymaga ciągłych przeglądów serwisowych. Wysokość sprzęgu można regulować o 30cm w górę i dół, dzięki czemu można dokładnie dostosować przyczepkę do wysokości pojazdu ciągnącego. Maksymalny kąt nachylenia przy kiprowaniu tylnym to 47 stopni , bocznym 50 stopni. Oświetlenie i elektryka są optymalnie zabezpieczone. W TSK 118, 135 pod przestrzenią ładunkową znajduje się zamykany schowek do przechowywania najazdów.Dla bezpieczeństwa przy załadunku maszyn budowlanych w tylnej części są zamontowane nogi podporowe, które po szybkim odblokowaniu są gotowe do użycia. Do różnego rodzaju sypkich materiałów dodatkowo można wyposażyć przyczepkę w 500 mm nadstawki na burty, wtedy uzyskuje się wysokość burt 1m. Tylne zamknięcie może być dzielone i pełnić rolę drzwi, obsługiwanych niezależnie od wyjmowanych i składanych ścianek bocznych.


Do transportu maszyn budowlanych Flegl ma w ofercie platformy TPS Bau o różnych masach od 8,9 do 20 ton.Standardowa konstrukcja TPS Fliegl łączy najbardziej poszukiwane cechy: niedrogi model ze standardowymi składanymi rampami i bocznymi stalowymi ścianami. Klient może wybrać jeden z dwóch długości platform, dodać koło zapasowe oraz schowek.


TPS Bau Fliegl’a można dowolnie konfigurować, dostępne są różne wersje najazdów o różnych długościach i szerokościach, różne długości i szerokości powierzchni ładowania, do wyboru są burty stalowe lub aluminiowe. Najazdy mogą być montowane na stałe wg życzenia klienta. Pojazd dostępny jest również w wersji tridem z masą całkowitą 30 ton.

< Wróć