close

Ważne:

Ta strona internetowa stosuje pliki cookies. Korzystanie z niej i dalsze przeglądanie zawartych tu treści oznacza akceptację plików cookies.Można zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce.

AKCEPTUJ

TWÓJ LIDER W POLSCE

Innowacje

FLIEGL ZTS 200 z doczepianym wózkiem- przyczepa do przewozu kombajnów

ZTS 200 z odczepianym wózkiem

Większość niskopodwoziowych przyczep do przewozu pojazdów i maszyn samobieżnych jest wyposażona w rozkładane rampy do wprowadzenia przewożonego obiektu. Inne rozwiązanie zaproponował Fliegl. To przyczepa z odczepianym tylnym wózkiem i obniżaną platformą transportową.Platforma przyczepy jest bardzo nisko zawieszona, dzięki czemu razem z transportowaną maszyną ma nisko położony środek ciężkości. Przyczepa może transportować pojazdy o szerokości do 3.300 mm. Dopuszczalna masa całkowita przyczepy wynosi 20 ton.

Przyczepa ZTS 200 zbudowana jest w oparciu o dwa wózki jezdne, które łączą dwie stalowe podłużnice oraz aluminiowa powierzchnia ładunkowa (platforma) do transportu pojazdów i maszyn.Wysokość regulowana jest hydraulicznie. Prześwit pod podwoziem w czasie jazdy wynosi do 250 mm. Zanim pojazd przeznaczony do transportu zostanie wprowadzony na platformę, jest ona obniżana niemal do poziomu gruntu. Następnie odczepiany jest tylny wózek, dzięki czemu maszyna swobodnie wjeżdża na przyczepę. Istotna jest 3-stopniowa regulacja poziomu dyszla oraz regulacja długości dyszla od 1.500 mm do 2.100 mm - do każdego rodzaju samochodu ciężarowego można dopasować ustawienie pozwalające na swobodne bezpieczne manewry.< Wróć